Nauja Reduced price! Promade-CITRINŲ lako guma Promade dribsniai (250 gr) Padidinti

Promade-CITRINŲ lako guma Promade dribsniai (250 gr)

€17.18

Nauja prekė

Dydis 250 gr
spalva vaškas
Prekės Pavadinimas Promade

Natūralus junginys, tolesniam gydymui antikvariniai baldai, mediniai priemones.Tai yra tradicinis apdaila ebanists ir vienas iš seniausių.Savybės: išgrynintas Medžiaga, gaunama iš dervų sekrecijos lacca vabzdžių patelės.Oranžinės-raudonos skales, palengvinti veiklos nutraukimas.Tirpsta etilo alkoholis (96 °C) netirpus vandenyje.Keli naudoja amatų ir dailės darbus, kaip aukso duona, fiksažų ir anglis brėžiniai.Jis taip pat labai vertina lutieres kaip galutinis lakavimas ant medinių priemones.Dydžiai: 100g. 250g. 500g. 1Kg. 5 kg. 25 kg.Režimo naudojimo: lako paviršius turi būti švarus, sausas ir jokių pėdsakų lakai ar ankstesnę vaškai.Netaikomi su ekstremalios temperatūros: žemiau 5 °C arba aukštesnė kaip 35 °C. Sumaišykite 50 gr rekomenduojama.Gumos lako su 500 ml 96 °C alkoholio butelį su vandeniui dangteliu.Kokteilis arba pašalinti, kol gausite iš viso skiedimo skalę alkoholio.Kai ištirps, leiskite jam decanter į decanter ji.Byloje yra priemaišų filtruoti naudojant gabalas žiniasklaida.Prašymas su riešo juostele arba minkštu šepečiu rekomenduojama.

Žymos: šviesos atveju, ipad air2, šviesos atveju iphone, se, lūpų spoileris, daihatsu, priekiniai jutikliai, toyota, matinis piniginės 10 lite, kvietimai 3d juoda, ford ranger sėdynės, dvd, led didelis kamuolys lauko, ilgai laisvi vyrai trumpas.

Parašyti atsiliepimą

Promade-CITRINŲ lako guma Promade dribsniai (250 gr)

Promade-CITRINŲ lako guma Promade dribsniai (250 gr)

Natūralus junginys, tolesniam gydymui antikvariniai baldai, mediniai priemones.Tai yra tradicinis apdaila ebanists ir vienas iš seniausių.Savybės: išgrynintas Medžiaga, gaunama iš dervų sekrecijos lacca vabzdžių patelės.Oranžinės-raudonos skales, palengvinti veiklos nutraukimas.Tirpsta etilo alkoholis (96 °C)