Nauja Reduced price! Elektros Juda Žuvis Katė Realus Pliušinis Modeliavimas Elektros Pinti Žuvų Katė Žaislas Katžolių Kicker Žaislai Juokingas Interaktyvus Augintiniai Tabletes Padidinti

Elektros Juda Žuvis Katė Realus Pliušinis Modeliavimas Elektros Pinti Žuvų Katė Žaislas Katžolių Kicker Žaislai Juokingas Interaktyvus Augintiniai Tabletes

€3.74

-32 %

€5.58

Nauja prekė

Įkrovimo USB
Dydis about 28cm/11.02in
Žaislai Tipas Kita
Funkcija užtrauktukas + touch jutiklis
Medžiaga medvilnė + pliušas

Kulka Taškų:

1、Elektros žuvų žaislas: Kai jūsų katė paliečia žaislą, ji bus automatiškai perkelti, sūpynės ir padaryti garsai, pritraukti jūsų katei žaisti ir ateityje, ir jūs neturite, pakeiskite bateriją.

2、Tikroviški žuvų modeliavimas: Naudojant 3D spausdinimo technologija, dirbtinis žuvų atrodo labai realus.Ji saugo katės letenėlių bendrauja ir sumažinti kačių nuobodulio ir vienatvės, kad jų meistrai eiti.

3、Patobulintas dizainas: Mūsų žuvų pilvo buvo pakeistas užtrauktukas stilius, lengva traukti.Įjunkite jungiklį naudoti ir išvengti žuvų pilvo iš sprogus out.

4、Aukštos kokybės medžiagos: Pagaminta iš medvilnės ir trumpas pliušas, žaislas yra minkštas ir ne skauda, katės nagai.Labai tinka kramtymas, kramtyti ir kicking, miega.

5、Unikalus kvapas: Dauguma kačių bus susijaudinęs ir laimingas, nes kvapas katžolių.Katžolių gali atleisti nusivylimo ir streso kačiukai.

Savybės:

1. Elektros žuvų žaislas: Kai jūsų katė paliečia žaislą, ji bus automatiškai perkelti, sūpynės ir padaryti garsai, pritraukti jūsų katei žaisti ir ateityje, ir jūs neturite, pakeiskite bateriją.

2. Tikroviški žuvų modeliavimas: Naudojant 3D spausdinimo technologija, dirbtinis žuvų atrodo labai realus.Ji saugo katės letenėlių bendrauja ir sumažinti kačių nuobodulio ir vienatvės, kad jų meistrai eiti.

3. Patobulintas dizainas: Mūsų žuvų pilvo buvo pakeistas užtrauktukas stilius, lengva traukti.Įjunkite jungiklį naudoti ir išvengti žuvų pilvo iš sprogus out.

4. Aukštos kokybės medžiagos: Pagaminta iš medvilnės ir trumpas pliušas, žaislas yra minkštas ir ne skauda, katės nagai.Labai tinka kramtymas, kramtyti ir kicking, miega.

5. Unikalus kvapas: Dauguma kačių bus susijaudinęs ir laimingas, nes kvapas katžolių.Katžolių gali atleisti nusivylimo ir streso kačiukai.

Specifikacija:

Dydis: apie 28cm/11.02 į

Medžiaga: medvilnė + pliušas

Pareigos: užtrauktukas + touch jutiklis

Įkrovimas: USB

Pakavimo Sąrašas:

Elektros Žuvų Žaislas * 1

Katžolių * 1

Žymos: kačių žaislas, katė žaislas, elektroninių žuvų katė žaislas, pakuočių žaislai žuvys, elektros žuvys, kamuolys kicker, funny cat tinka, blob fish pliušas, audinio kačių žaislai, dainavimas, šokiai, žaislai.

Parašyti atsiliepimą

Elektros Juda Žuvis Katė Realus Pliušinis Modeliavimas Elektros Pinti Žuvų Katė Žaislas Katžolių Kicker Žaislai Juokingas Interaktyvus Augintiniai Tabletes

Elektros Juda Žuvis Katė Realus Pliušinis Modeliavimas Elektros Pinti Žuvų Katė Žaislas Katžolių Kicker Žaislai Juokingas Interaktyvus Augintiniai Tabletes

Kulka Taškų: 1、Elektros žuvų žaislas: Kai jūsų katė paliečia žaislą, ji bus automatiškai perkelti, sūpynės ir padaryti garsai, pritraukti jūsų katei žaisti ir ateityje, ir jūs neturite, pakeiskite bateriją. 2、Tikroviški žuvų modeliavimas: Naudojant 3D spausdinimo technologija, dirbtinis

Panašūs produktai